Vaří, fotí, hýbe se. Viktorie se narodila a vyrostla v Brně. Nyní žije v Praze, kde se věnuje józe, vede s partnerem dvě pobočky Forky’s a objevuje kouzlo Polaroidu. Na svém rodném kraji má nejraději cestu do Mikulova, která jí připomíná jih Itálie a moderní gastro počiny, kterých je velkou fanynkou.

Oblíbená místa
Kousek za Brnem je malá vesnice Lomnice (Lomnice u Tišnova). V lesích najdete vždy spoustu praváků, na kopcích zas keře s divokými ostružinami. A přímo v Lomnici je malý rodinný pivovar Genius noci, kde vaří fakt moc dobré pivo!


Největší potěšení při cestování
Objevování krásných míst, o kterých kolikrát ani netuším, že tu jsou. A gastro scénu, lokální kavárny a menší bistra, kde jde především o kvalitu.


Must go/must see/must try
Božský kopeček. Barevné italské vozíky rozseté po letním Brně, které nabízejí rostlinnou kopečkovou zmrzlinu. Je výborná! Jako další pak květinářství Rosebud, které má neuvěřitelnou atmosféru. Róza naučila v Brně spoustu lidí dávat květiny. Kdykoliv jdete kolem, vždy někdo uvnitř čeká na kytici nebo s obřím pugétem odchází. A hned vedle Preclík, kde seženete lokální potraviny.